Nity rurkowe

Nity rurkowe

Oprócz nitów pełnych i półdrążonych w firmie Zakrajšek d.o.o. produkujemy również tzw. nity rurkowe. Możemy dla Państwa wykonać także nity z metali kolorowych czyli kolorowe nity. Ponieważ nasza produkcja opiera sie na wyrobach wykonywanych na zamówienie według indywidualnych wymogów klienta, jeseśtmy w stanie przedstawić ofertę dostosowaną do konkretnych potrzeb, dzięki czemu towar dostarczony jest zawsze zgodny z zamówieniem.

 

nity rurkowe

W porównaniu z pełnymi nitami, nity rurkowe są mniej wytrzymałe, dlatego wykorzystuje się je przy nitowaniu materiałów cieńszych, jak np. blachy cieńkiej oraz galanterii skórzanej. Często są również używane do produkcji sprzętu kuchennego oraz w przemyśle samochodowym i elektrycznym. Ich wyjątkowość polega na tym, że Ich kształt umożliwia przeprowadzenie przez nie poszczególnych wyrobów, takich jak np. sznurki, taśmy, druty, przewody elektryczne i im podobne.  

 

kształt, materiały i wymiary nitów rurkowich

Mogą Państwo zamówić u nas nity wykonane z poniższych materiałów 

  • miedź (Cu)
  • mosiądz (CuZn)
  • aluminium (Al)
  • aluminium-magnez (AlMg) 

 

Do wyboru są różne rozmiary. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa nity rurkowe o średnicy od Ø 4 do Ø 6 mm i długości do 35 mm. Dodatkową zaletą są nity z metali kolorowych czyli kolorowe nity, które umożliwiają kodowanie kolorami.

Wszystkie nity możemy wytworzyć w różnych rozmiarach i z łbem w różnych kształtach jednakże zachowując wyżej wymionione ograniczenia średnicy  oraz długości. Dzięki temu, że wszystkie nity są u nas produkowane wedle woli klienta, możemy sprostać nawet najbardziej sprecyzowanym wymaganiom.