Osie

Osie na zamówienie

W ofercie firmy Zakrajšek d.o.o oprócz zróżnicowanych nitów oraz śrub, znajdą Państwo także osie. W dziedzinie galanterii metalowej nasza spółka jest jednym z czołowych dostawców takich produktów. Naszymi atutami są profesjonalizm, dokładność oraz umiejętnść dostosowania się do potrzeb naszych klientów. Osie i inne produkty są produkowane na zamówienie, dzięki czemu możemy się w pełni dostosować do Panstwa wymogów i potrzeb.

 

 

KSZTAŁT, MATERIAŁY I WYMIARY OŚ

U nas mogą Państwo zamówić osie, wykonane z poniższych materiałów:

  • żelazo (Fe)
  • miedź (Cu)
  • mosiądz (CuZn)
  • aluminium (Al)
  • aluminium-magnez (AlMg)
  • srebro (Ag)
  • inox (Rf)

 

Do wyboru są różne rozmiary. Osie mogą być wykonane o średnicy od Ø 0,6 do Ø 7 mm i długości do 75 mm.

 

STOSOWANIE OSI W KONSTRUKCJACH

jest w zasadzie prętem będącym częścią pewej konstrukcji, w której znajdują się obracające się części. Stosowane są również w przypadkach, gdy łęb nitu przeszkadza lub jest niepotrzebny. Jeżeli część obrotowa wyrobu jest wykonana z gumy, oś można zawulkanizować lub odlewać w tworzywa sztuczne. Ponieważ w firmie Zakrajšek d.o.o. produkujemy osie na zamówienie tylko do długości 75 mm, stanowią one część produktów i konstrukcji mniejszych. Występują na przykład w różnych przełącznikach, zawiasach meblowych, jak tłoczyska w mniejszych amortyzatorach czy cylindrach pneumatycznych. Produkcja i rodzaj osi zależne są od ich zastosowania – do cylindrów pneumatycznych wymagane są na przykład osie bardzo gładkie.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy Państwa o konakt telefoniczny, drogą elektroniczną bądź osobisty u nas w siedzibie naszej firmy, w miejscowości Medvode, gdzie mieści się nasza produkcja oraz narzędzownia do produkcji i utrzymania narzędzi.