ŚRUBY

 

RÓŻNE ŚRUBY NA ZAMÓWIENIE

Śruby to cylindryczne przedmioty z łbem w różnych rozmiarach, którzy służą do zamocowania jednego elementu do drugiego, lub połączenia dwóch lub więcej elementów. Główne działalności firmy Zakrajšek d.o.o. są produkcja oraz sprzedaż śrub (metryczne, specjalne), nitów, osi i sworzni. Śruby dostosujemy do preferencji klientów, ich kształt oraz rozmiary zaś określone są ze względu na przeznaczenie lub sposób zastosowania. W produkcji jest najważniejsze, że śruby są wyprodukowane zgodnie z normami co zapewnia zaspokojenie potrzeb pewnych konstrukcji. Ich najważniejsza cecha to wytrzymałość. Zapewnienie jakości wyrobów można osiągnąć tylko z regularnych badań i ciągłego doskonalenia zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii.

 

KSZTAŁT, MATERIAŁ I WYMIARY śrub

Mogą Państwo zamówić u nas śruby, wykonane z poniższych materiałów:

  • żelazo (Fe)
  • miedź (Cu)
  • mosiądz (CuZn)
  • aluminium (Al)
  • aluminium-magnez (AlMg)
  • srebro (Ag)

 

Oferujemy śruby do różnych materialów o długości do 40 mm i o wymiarach od M 2,5 do M 6. Przeznaczone są do stosowania w prźemyśle samochodowym, meblarskim, elektrycznim. Ponadto są one wykorzystywane w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego itd. Produkcja oraz sprzedaż śrub odbywa się w pomieszczeniach firmy w miejscowości Medvode, gdzie znajduje się również nasza narzędziownia do wyroby i naprawy narzedzi.

 

ŚRUBY METRYCZNE I SPECJALNE

W naszej ofercie znajdą Państwo śruby z gwintem metrycznym (półdrążone, pełne), jak również śruby specyficzne, mające na przykład otwór w trzonie. Na Państwa życzenie możemy wyprodukować śruby, które mają na łbie albo pod nim różne rowki. Jedynym ograniczeniem, w przypadku takiego zamówienia pozostaje rozmiar bądź długość.