śruby półdrążone

śruby półdrążone

W produkcji firmy Zakrajšek d.o.o. wytwarzamy różne nity (rurkowe, pełne, półdrążone), osi, sworznie i śruby (półdrążone, drążone, metryczne, specjalne...). Wszystkie nasze wyroby wykonane są na zamówienie lub po uzgodnieniu z klientem, dlatego staramy się o szybkie, dokładnie oraz giętkie realizacje usług, dzięki czemu naszy klienci zawsze otrzymują dokładnie tego, czego pragną. Wśród produktów najbardziej poszukiwanych są też śruby półdrążone, jednak możemy dla Państwa wyprodukować też inne specjalne śruby. Cena wyrobów zależy od rozmiarów, użytego materiału i kształtu bądź ich specyfiki.

 

ŚRUBY PÓŁDRĄŻONE Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

W naszej firmie produkujemy śruby z różnych materiałów, jak naprzykład z żelaza (Fe), miedzi (Cu), mosiądzu (CuZn), aluminium (Al), aluminium magnezu (AlMg) oraz srebra (Ag). Przedstawione w naszej ofercie śruby półdrążone są owocem długoletniego doświadczenia i fachowości. Produkujemy je na zamówienie w naszym warsztacie. Długoletnia współpraca z niektórymi z naszych partnerów świadczy o wysokej jakości naszych wyrobów, ich konkurencyjnej cenie oraz zadowoleniu klientów z wykonanej przez nas pracy. Przez cały czas nabywamy również nowych klientów, dostosowujemy się do ich potrzeb i zwiększamy produkcję.

 

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ ŚRUBY

Naszi klienci zazwyczaj już dokładnie wiedzą, jakich śrub (półdrążonych, pełnych, metrycznych...) i innych wyrobów potrzebują, przez co omawiana jest tylko wielkość zamówienia oraz jego cena. Zdarza się jednak, że klient wie, w jakim celu będzie służyć produkt ale nie wie dokładnie, jaka śruba jest najodpowiedniejsza. W takim wypadku rozmawiamy klientami i konsultujemy się z poszczególnymi eksperatami by wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Śruby na zamówienie wykonujemy o wymiarach od M 2,5 do M 6 i długości do 40 mm.