O nas

Spółka Zakrajšek d.o.o. zajmuje się produkcją narzędzi i galanterii metalowej.

Nasza produkcja skupia się przede wszystkim na wytwarzaniu nitów (nity pełne, nity półdrążone, nity rurkowe), sworzni, osi oraz śrub z gwintem metrycznym. Do produkcji i utrzymania narzędzi posiadamy też własną narzędziownię.

Początki naszej firmy sięgają roku 1965, kiedy założono rodzinny warsztat. Spółka Zakrajšek d.o.o. została założona w roku 2000 w wyniku przekształcenia pierwotnej firmy Orodjarstvo in kovinska galanterija, Sašo Zakrajšek s.p. Ze względu na rosnące wymagania produkcyjne przedsiębiorstwo zostało przeniesione do nowej lokalizacji.

O nas

Obecnie siedziba i produkcja firmy mieszczą się przy ulicy Škofjeloška cesta 36 w Preska pri Medvodah.

Nasza praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy naszych pracowników oraz jasnych celach i wizji naszej firmy. Podejmujemy nowe wyzwania i dążymy do nowoczesnego podejścia do produkcji wysokiej jakości produktów, szybkiego czasu reakcji i współpracy z wysokiej jakości i niezawodnymi podwykonawcami i dostawcami. Długoletnia współpraca z niektórymi partnerami biznesowymi jest dowodem na to, że nasze produkty są wysokiej jakości, cena jest konkurencyjna i że nasi klienci są zadowoleni z naszych usług.

Rocznie produkujemy około 250 ton produktów seryjnych dla naszych stałych klientów, jednak jesteśmy zawsze gotowi zaoferować nasze usługi mniejszym klientom mającym sprecyzowane wymagania.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia warunków współpracy.

Życzę Państwu miłego dnia pracy!

Sašo Zakrajšek
Dyrektor
Dyrektor Zakrajšek